Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
nik0la_

Pixel 6 128GB Stormy Black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
430 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Pixel 6 , 128GB, нов , донесен од US. Network unlocked.
Network unlock се губи после мастер ресет ама се одклучува многу лесно, не би требало да представува проблем за Pixel корисник :)

Информации

Автор
nik0la_
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
317

Повеќе огласи од nik0la_

На врв Дно