Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Miki98

Phone Case Samsung A53 5G

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Подарувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Здраво
подарувам маска за телефон
samsung A53 5G, пратката што ја примив наместо кабел маска ми излезе и беше отворена.


Трошоците за карго:
Бесплатна достава

Информации

Автор
Miki98
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
502

Повеќе огласи од Miki98

На врв Дно