Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

PHILIPS 24 3V - LED Interfaces VGA DIVI HDMI

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Монитирот е користен во домашни услови, ретко употребуван така стои, без никакви оштетувања, мислам дека подлежи под гаранција треба да ја најдам да видам до кога. Земен е од форумот. По карго никако, по можност новиот газда да биде од Скопе.

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
303

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно