Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Продадено Периферија

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
1. Механичка тастатура MSI Vigor GK50 Low Profile - low profile Kailh choc white (clicky) - одлично сочувана, целосно пакување - 1.800 денари
2. Безжична multi-device bluetooth & 2.4GHz тастатура Logitech K780 black - одлично сочувана, целосно пакување - 1.800 денари
3. Razer Firefly Hard Edition RGB mouse pad - одлично сочуван - 1.500 денари

Може замена за DDR4 RAM.

Комплет 4.500 денари.

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
282

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно