Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Глупав

PC Office budget Win10

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
MB Gigabyte J4005N D2P


RAM 4 GB

SSD 120GB Kingston

Case: Xigmatek NYX 3F

Case fans: 3x Xigmatek 120mm RED LED silent
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar

Информации

Автор
Глупав
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
155

Повеќе огласи од Глупав

На врв Дно