Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

PC Delovi

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Prodavam/ podaravum nekoi postari raboti shto mi sedat podolgo vreme
  • Ми се допаѓа
Реакции: Enis-Phantom

Информации

Автор
mazaa
Поднесена
Последна промена
Прегледи
799

Повеќе огласи од mazaa

На врв Дно