Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
BaDMaN

Продадено Patch cord CAT6A S/FTP

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://all4net.mk/shop-2/s-ftp-cat6a-pvc-rj45-0-5m-cn/
Продавам печ корди CAT.6A S/FTP

Количина:
0.25m x10
0.5m x2
1m x20
Поединечно не се продаваат

Цена за комплет: 2,500 денари


S/FTP Cat6a PVC RJ45

2x RJ45 (8P8C) connectors
Boots with kink protection, strain relief and latch protection
Length marking on boot
Conductor: Copper (Cu)
Assortment: Twisted Pair Patch Cables
Configuration: 1:1
Connector 1: Modular RJ45 (8/8) plug
Connector 2: Modular RJ45 (8/8) plug
Packaging: Polybag
Category: CAT 6A
Shielding: S-FTP, pairs in metal foil and braid shielding
Color: grey
Jacket: PVC
Slim Version: no
Structure: 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair

Информации

Автор
BaDMaN
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
143

Повеќе огласи од BaDMaN

На врв Дно