Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

Paradox Alarmen Sistem

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
 1. Да
Prodavam malce koristen alarmen sistem od poznatata firma Paradox

Vo setot sleduva
 • Alarmna centrala
 • Tastatura za vnesuvanje na kod
 • Sirena
 • 3 Pir Senzori
 • 1 ili 2 sensori za Prozor vo slucaj da probat da vlezat od tamu

Kupen e okolu 250 evra... cenata e niska i eftina za nekoj sto stvarno mu treba....

Forumska cena 120 evra

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Последна промена
Прегледи
128

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно