Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
makisk

Panzerglass Samsung S24

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
800 ден.
Истекува

Опис

Здраво дечки.
Продавам оригинал Panzerglass за Samsung S24. Ми пратија погрешна нарачка преку eBay. Отворена е кутијата, но не е одлепена фолијата од стаклото (не е употребено)
Цена: 800 денари или предложете цена.

Информации

Автор
makisk
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
95
На врв Дно