Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rejzerot

Продадено Palit GeForce RTX 3070 GameRock

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
13.500 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.palit.com/palit/vgapro.php?id=3811&lang=en
Продавам Palit GeForce RTX 3070 GameRock,графичката е во одлична состојба без никакви мани,или проблеми,редовно е одржувана,може да се тестира на мој компјутер све што сакате,графичката доаѓа со кутија.По карго не праќам,преферирам купување на лице место,исто така ке ве замолам без резервации,прв дојден прв услужен и без никакви замени.

Цената е 13500 денари
Контакт ПП


  • Ми се допаѓа
Реакции: Nikola100

Информации

Автор
Rejzerot
Поднесена
Последна промена
Прегледи
368

Повеќе огласи од Rejzerot

На врв Дно