Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
iface

Продадено Пакет Компјутерска периферија

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам пакет користени тастатури, мауси, слушалки.

30х мауси
23х тастатури
23х слушалки

Дел од периферијата е со УСБ приклучок, дел е со ПС/2.

Се продава само топтан

Цена 3000МКД

Информации

Автор
iface
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
428

Повеќе огласи од iface

На врв Дно