Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
BaDMaN

Оригнални футроли Samsung S22

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продаваат 2 футроли за Samsung S22 купени од Amazon по грешка , по цена од 23 евра парче.

Двете футроли се во кутија, неупотребувани - цена 2,000 денари за двете.

Информации

Автор
BaDMaN
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
119

Повеќе огласи од BaDMaN

На врв Дно