Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
BaDMaN

Оригинален адаптер HP 45W 4.5 x 3.0

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Нов
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Како што пишав во насловот, барам оригинален нов HP 45W адаптер со димензии на конектор 4.5 x 3.0 (конектор како на сликата).

Информации

Автор
BaDMaN
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
70

Повеќе огласи од BaDMaN

На врв Дно