Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Оптички печкордови

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Оптички печкордови за оние кои си ги кинат по дома или миленичиња им ги џвакаат :)
Работат без никаков проблем и дур чекате од телеком техника да дојде овој го прештракувате и одма имате интернет.
Должината им е 1 метро.

1 Парче = 200 денари

Сите 10 = 1000 денари

Контакт 24/7 Viber : +38975651213 Зоки

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
551

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно