Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Boldozer

OnePlus Nord N10

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Продавам OnePlus Nord N10, добро сочуван сменет поради апгрејд на нов телефон.

Информации

Автор
Boldozer
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
279

Повеќе огласи од Boldozer

На врв Дно