Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
C

Продадено Oneplus Buds Pro Kako Novi !

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
 1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/oneplus_buds_pro_review-news-50618.php
Се продаваат Bluetooth слушалки Oneplus Buds Pro -Matte Black комплет со кутија и додатни гумички купени од Белгија пред 2 месеци,
 • искористени не повеќе од 5 пати
 • прекрасен дизајн
 • звук кристален и чист
 • имаат noise cancelation или transparency mode
 • батеријaта трае околу 5-7 саати, а со case-от траат околу 28-38 саати активно слушање
Цена по договор

Информации

Автор
Chris T.
Поднесена
Последна промена
Прегледи
278

Повеќе огласи од Chris T.

На врв Дно