Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
C

Продадено Oneplus 10 pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
34.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/oneplus_10_pro-11234.php
Се продава Oneplus 10 Pro 12GB RAM, 256GB internal storage, купен директно од Oneplus, користен е многу малку (2 месеци) и нема апсолутно НИКАКВА индикација дека е користен, односно нема апсолутно никакви гребаници ни на лајсна ни на екран и седи во фиока моментално, причина е тоа што користам Pixel 7 pro и немам потреба од него, иди комплетно со кутија и се што си е со него фабрички
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Chris T.
Поднесена
Последна промена
Прегледи
156

Повеќе огласи од Chris T.

На врв Дно