Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Costigan_Jr

NZXT Kraken G12

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купувам - нов или користен, NZXT KRAKEN G12. Ако некој има и нема план да го користи повеќе, нека ми испрати понуда со цена во ПП.

Бела или црна варијанта не ми прави разлика. Битно е да ги има сите пропратни делови.

s-l1600.jpg

Информации

Автор
Costigan_Jr
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
179

Повеќе огласи од Costigan_Jr

На врв Дно