Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Купено NZXT H7 Elite

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Она што пишува во насловот. Само Нексио носеа но не им се продавал па не зеле повеќе. Ако има некој таков и не е задоволен, би ви го купил. Поззз.

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1330

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно