Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
NikacXMKD

NZXT H510 Elite Black Edition + 2 NZXT AER RGB 120mm Fans + NZXT Kraken X62

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
10.000 ден.
Истекува

Опис

Се продаваат следниве делови:
Case NZXT H510 Elite Black Edition + 2 NZXT AER RGB 120mm Fans = 7.000 мкд фиксна
NZXT Kraken X62 = 3.500 мкд фиксна (со гратис thermal paste Cooler Master од мене)

Цена за се заедно, 10.000 мкд

Поминати гаранции, сочувани максимално и чистени редовно. Ги продавам оти ми здосади од изгледот и сакав да сменам, онака.
Со куќиштето стига RGB controller оригинален и два NZXT AER RGB 120mm Fans, кои се веќе поврзани и се plug n play. (види слика)

Локација Скопје, тел: 070/321-822.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
NikacXMKD
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
598

Повеќе огласи од NikacXMKD

На врв Дно