Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
NikacXMKD

Продадено NZXT H500i Case

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

NZXT H500i Case (купено 2019), само куќиште и сеуште е како ново без никакво естетско оштетување.
Стаклената страна, се гледа и по сликите, исто е без фалинки.
Си доаѓа со NZXT Fan Hub/Smart Cam, две LED ленти и без кулери.
Stock кулерите на H500i прекинаа да работат само после неколку месеци по купувањето на куќиштето (безвредни).

Цена 3.500 мкд, фиксна
Контакт 071/317-356

Информации

Автор
NikacXMKD
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
292

Повеќе огласи од NikacXMKD

На врв Дно