Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
despotovikj

NZXT F120 RGB Core w/controller

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Здраво на сите.
Продавам нови 3x BLACK NZXT F120 RGB Core w/controller.
Поздрав,

Информации

Автор
despotovikj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
88

Повеќе огласи од despotovikj

На врв Дно