Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Продадено NZXT AER RGB 2 Fans

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.800 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://nzxt.com/product/aer-rgb-2-140mm
Продавам и 3x AER RGB 2 NZXT fans (2x140 + 1x120)

Зачувани КАКО НОВИ во фул пакување!

Инфо за фановите тука:


Моментално фановите ги има во DDStore и во Нексио.

140ката НОВА кошта 2100 ден.120ката НОВА кошта 1850 ден.

140ките ги продавам за 1000 денари, а 120ката за 800 ден.

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Последна промена
Прегледи
612

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно