Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
zlate_mkd

Nvme WD_BLACK SN850-500GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
zlate_mkd
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1470

Повеќе огласи од zlate_mkd

На врв Дно