Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DzoleGTI

NVMe SSD 250 GB Kingstone A2000

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Се продава NVMe SSD 250 GB A2000 Kingstone 2,200/2,000MB/s.
Во одлична состојба.

Цена 1000 ден

Информации

Автор
DzoleGTI
Поднесена
Последна промена
Прегледи
187
На врв Дно