• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
zlate_mkd

Продадено Nvme M.2 CRUCIAL 500GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Продаван нови nvme m.2 од 500 гб без гаранција
Interface - NVMe (PCIe Gen 3 x4)
Capacity - 500GB
Sequential Read - 3500 MB/s
Sequential Write - 1900 MB/s
SSD Endurance (TBW) - 110TB
2500денари
и другиот модел п5 плус
Sequential Read - 6600 MB/s
Sequential Write - 4000 MB/s
SSD Endurance (TBW) - 300TB
3300ден.

Информации

Автор
zlate_mkd
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
239
На врв Дно