Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Davko010

Продадено Nvidia GTX 750ti Gigabyte WiNDFORCE 4GB.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Grafickata e vo odlicna sostojba bez nikakva maana i bez ostetuvanja, termalna pasta e smeneta pred edna godina i grafickata pretezno e koristena za gaming (CS:GO).

Za bilo kakvi podetalni informacii kontakt vo privatna poraka.

Информации

Автор
Davko010
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
919

Повеќе огласи од Davko010

На врв Дно