Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Продадено NVIDIA GeForce 3090 Ti Founders Edition

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Како што кажува насловот се бара проценка за NVIDIA GeForce 3090 Ti Founders Edition.
Значи барам проценки, не ја менувам или барам замени, а за продажба не се знае и не очекувам дека ќе ја продадам тука на форумов бидејќи @Pane24 нуди бааги поефтини графички.
Благодарам однапред за тој што ќе се потруди да остави проценка.


Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
356

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно