Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DarthJe5us

Продадено Ново Cooler Master MWE 750W BRONZE - V2

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
3.600 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://setec.mk/index.php?route=product/product&product_id=22891
Го продавам напојувањето од насловот. Го земав за проба на хардвер ама немам потреба веќе од него. Гаранција 1050 денови од вчера.

Напојувањето е купено како BULK и не доаѓа со кутија. Кабелот за струја и неговите штрафови се сеуште неотворени. Затоа што немам кутија не можам по карго да праќам.

Информации

Автор
DarthJe5us
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
464

Повеќе огласи од DarthJe5us

На врв Дно