Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Нови NVMe и SATA SSD-а

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.100 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нови SSD-а:

Silicon Power US70 2TB Gen. 4 NVMe = 15000 денари
Samsung 980 Pro 1TB Gen. 4 NVMe = 8300 денари
Silicon Power US70 1TB Gen. 4 NVMe = 8000 денари
Samsung 980 Pro 500GB Gen. 4 NVMe = 5500 денари

Samsung 970 EVO Plus 1TB Gen. 3 NVMe = 6800 денари
Samsung 970 EVO Plus 500GB Gen. 3 NVMe = 4200 денари
Samsung 970 EVO Plus 250GB Gen. 3 NVMe = 3300 денари

Kingston KC600 512GB SATA3 = 4000 денари
Samsung 870 EVO 500GB SATA 3 = 3400 денари
Samsung 870 EVO 250GB SATA 3 = 3000 денари
HP S650 480GB SATA 3 = 2300 денари
HP S650 240GB SATA 3 = 1600 денари
Gigabyte 240GB SATA 3 = 1500 денари
Geil Zenith Z3 128GB SATA 3 = 1200 денари
Kingston A400 120GB = 1100 денари

Цените се фиксни

Гаранција 2 години
075 437-061, Кирил
  • Ми се допаѓа
Реакции: bristlebac

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
362

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно