Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Нови нискобуџетни гејминг компјутери: H510, i3 10100F, 16GB DDR4-2666, GTX 1660S, 240GB SSD + 1TB HD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
30.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нови нискобуџетни гејминг компјутери со следнава конфигурација:

MB: MSI H510M PRO-E
CPU: Core i3 10100F
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8GB DDR4-2666 CL15
VGA: nVidia Geforce 1660Super 6GB
SSD: HP S650 240GB SATA
HDD: WD Caviar Blue 1TB
PSU: Power Box 300W real
Case: Power Box AX3 GAMING /w aRGB 120mm fan + LED strip

2 години гаранција на целата конфигурација

Цена, фиксна: 30000 денари / компјутер
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
327
На врв Дно