Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Нови монитори HP Elitedisplay E24d G4 FHD USB-C Docking Monitor (6PA50A4)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
15.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам нови монитори HP Elitedisplay E24d G4 FHD USB-C Docking Monitor (6PA50A4): 24" IPS Full HD со вграден USB-C докинг и Full HD камера.

Повеќе информации: HP E24d G4 FHD USB-C Docking Monitor | HP® Middle East

Гаранција 1 година
Цена, фиксна: 15000 денари/парче
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
171

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно