Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

Нови мобилни телефони Samsung Galaxy a34, A54 со 24 месеци гаранција.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
13.990 ден.
Истекува

Опис

Нови мобилни телефони Samsung Galaxy A34, A54
24 Meсеци гаранција

Попуст за сите кои членови на forum.it.mk кои ќе ја споделат инстаграм страната


+ сподели на пријател и за секој од од нив што ќе ја заследи страната, доби дополнителен попуст, на веќе намалените цени.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Propeller

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Последна промена
Прегледи
386
На врв Дно