Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Нови лаптопи Dell Latitude 5420i5-1135G7 16GB DDR4 256GB NVMe 14" IPS Full HD/Licensed Windows Pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
50.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам 4 нови лаптопи Dell Latitude 5420 i5-1135G7 16GB DDR4 256GB NVMe 14" IPS Full HD со лиценсиран Windows 10/11 Pro


Цена, фиксна: 50000 денари/парче
Има можност да се додаде +16GB RAM и да се замени фабричкото NVMe со поголемо.
2 години гаранција

075 437-061, Кирил
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
365

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно