Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

Нови лаптопи Apple Маcbook Аir, Pro M2. Промотивно дополнителен попуст за сите членови

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
62.100 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Нови неотпакувани Аpple Маcbook M2 13.6". Најниски цени во Македонија

Apple Macbook Air M2 13.6" 68.990 ден
Apple Macbook Pro M2 13.6" 79.990 ден

Дополнително Доколку ја заследите страната


добивате дополнителни 10% попуст на веќе намалената цена.
Воедно на инстаграм страната ќе бидат поставени и следните артикли и попусти.
Па препорака наша е да не заследите.

follow на @laptopmakedonija

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
627
На врв Дно