Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Продадено Нови Keychron Mechanical Brown x87 за какви било Clicky x87

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Менувам
Состојба
Нов
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Здраво дечки,

Она што пишува во насловот, менувам скроз нови Keychron Mechanical Brown x87 (колку за 10-keyless) за какви и да било Clicky во слична состојба.


Поздрав

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
298

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно