Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Нови Intel процесори 12, 11 и 10 генерација

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нови Intel процесори 12, 11 и 10 генерација:Core i9 12900F = 29500 денари
Core i7 12700 = 22500 денари
Core i9 11900KF = 25500 денари
Core i9 11900 = 24500 денари
Core i9 11900F = 23500 денари
Core i7 11700 = 20500 денари
Core i9 10900KF = 22000 денари
Core i9 10900F = 20500 денари
Core i3 10100 = 6500 денари
Core i3 10100F = 4500 денари

2 години гаранција
075 437-061, Кирил

Цените се фиксни.
  • Ми се допаѓа
Реакции: GGTT1

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
447

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно