Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Нови графички картички MSI RTX 4090 24GB 384bit RTX 4090 GAMING X TRIO 24G

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
132.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нови графички картички MSI RTX 4090 24GB 384bit RTX 4090 GAMING X TRIO 24G

Гаранција 35 месеци.
Цена, фиксна: 132000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
606

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно