Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Нови графички картички Asus ProArt RTX4080Super 16GB OC

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
68.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нови графички картички Asus ProArt RTX4080Super 16GB OC.

Повеќе инфо: ProArt GeForce RTX™ 4080 SUPER OC Edition 16GB GDDR6X

Гаранција: 33 месеци
Цена, фиксна: 68000 денари

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
120

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно