Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Нови gaming монитори Cooler Master по промотивни цени

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
7.990 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Нови gaming монитори Cooler Master по промотивни цени:


GM238-FFS (24" 144Hz 0.5MS Ultra-Speed IPS) = 7990 денари
GM27-FFS (27" 165Hz 0.5MS Ultra-Speed IPS) = 8990 денари

Гаранција: 34 месци
075 437-061, Кирил
  • Ми се допаѓа
Реакции: gego

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
397

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно