Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Нови есктерни дискови Western Digital Elements 5TB USB 3.x

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
198

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно