Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dzunko

Нови делови Intel 13-та ( Z790, 13700KF , 32GB DDR5 RGB ) , 12-та ( B660 , 12400F , 16GB DDR4 RGB)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
17.700 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам комплет - комбо делови од матична плоча, интел процесор и рам меморија. Деловите се нови , некористени и неотворени воопшто земени локално во компензација преку фирма . Затоа да речам дека гаранција немаат ......, но сепак можам да дојдам до фактурата доколку има некој проблем .

SET 1 :
Цена : 42600 ден
Цена : 41200 ден

SET 2 :

Цена : 17700 ден
Цена : 17400 ден
За инфо слободно контактирајте ме .Без замени.
Можи карго испорака.

Информации

Автор
dzunko
Поднесена
Последна промена
Прегледи
1330

Повеќе огласи од dzunko

На врв Дно