Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Нова тастатура Dark Project 87 FUJI TKL RGB linear G3ms Sapphire switch

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам нова тастатура Dark Project 87 FUJI TKL RGB linear G3ms Sapphire switch.

Гаранција 11 месеци
Цена, фиксна: 3000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
177

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно