Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goran27

Nov X box series controller

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
3.200 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Контролерот е нов , доага со батерии и со оригинална кутија , ресиверот не го продавам , но може да си го користите со bluetooth

Фиксна цена 3200 денари

Праќам по карго

За било какво инфо пишете пп

Информации

Автор
Goran27
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
136

Повеќе огласи од Goran27

На врв Дно