Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Нов WiFi рутер TP-Link Archer AX1800 WiFi6 DualBand

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нов WiFi рутер TP-Link Archer AX1800 WiFi6 DualBand.

Повеќе инфо: AX1800 Dual-Band Wi-Fi 6 Router

075 437-061, Кирил
Цена, фиксна: 3500 денари
Гаранција 1 година

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
95

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно