Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Нов Samsung Galaxy Watch 4 44mm black Bluetooth

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
11.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нов, неотпакуван Samsung Galaxy Watch 4 44mm black Bluetooth под гаранција 23 месеци.


Цена, фиксна: 11000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
588

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно