Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gego

Продадено НОВ НЕ КОРИСТЕН Редми Ноте 9 ПРО

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
7.999 ден.
Истекува

Опис

Одличен поклон за Нова Година. Продавам не користен Редми Ноте 9 про, со спецификации од сликата. Уклучен еднаш и денес уште еднаш колку да се уверам дека работи. Земен од тука, не е донесен од странство. Гаранција нема, за жал истече пред еден месец. Во пакувањето има и заштита за тф. Не практикувам да го праќам по карго.

Информации

Автор
gego
Поднесена
Последна промена
Прегледи
377

Повеќе огласи од gego

На врв Дно