Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ts011

Продадено Nov moto g22

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/motorola_moto_g22-11365.php
Se prodava nov motorola moto g22, so prodolzen dogovor od A1, denesen datum 24m,garancija
4/64, black.
Cena 9000mkd
Lokacija Prilep,
Kargo ne.!

Информации

Автор
Ts011
Поднесена
Последна промена
Прегледи
196
На врв Дно