Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Нов мајнинг риг 3060ti 377+ mhs

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
4.400 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Ригот е склопен денеска, сетиран на Simplemining со најновиот NB miner, копа 377+mhs на Eth,
Следува со 1 година писмена гаранција на графичките. матична со 6 слота и 2x 850W 80+ gold PSU.
цена: 4400 евра.
контакт: 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
333

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно