Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Нов Low budget gaming PC: H310, i3 9100F, 16GB DDR4-2666, GTX 1660S, 480GB SSD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
31.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам нов нискобуџетен гејминг компјутер со следнава конфигурација:MB: Asrock H310CM-HDV
CPU: Core i3 9100F
RAM: Kingston HyperX Fury 16GB(2x8GB) DDR4-2666 CL17
VGA: EVGA GeForce GTX 1660Super SuperClocked 6GB OC
SSD: HP S650 480GB
PSU: PowerBox 300W realpower
Case: PowerColor AX3 ARGB strip + 120mm ARGB fan

Цена, фиксна: 31000 денари

075 437-061, Кирил
Гаранција 2 години

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
189

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно